Baterie wannowe nalezą do jednych z częściej wybieranych. Wiele osób pomimo popularności kabin prysznicowych w swoich łazienkach posiada wannę. To bowiem ona jest synonimem luksusu i pozwala nam na relaks i poczucie komfortu w swoim własnym wnętrzu. Rodzajów baterii wannowych jest dużo. Tak naprawdę rynek jest nimi przepełniony. Często nie do końca wiemy na jakie się zdecydować. Poniżej przedstawiamy ranking najchętniej wybieranych i tych, które cieszą się najlepszymi opiniami wśród użytkowników.

W roku 2019 królują nowoczesne baterie wannowe

W ostatnich sezonach zauważyć było można, że Polacy decydowali się na wiele rodzajów baterii. Chętnie wybierane były te klasyczne, czy retro. W roku 2019 trendy wyglądają znacznie inaczej. Coraz chętniej kupowane są nowoczesne baterie wannowe. Posiadają prostą budowę i składają się zazwyczaj z mniejszej ilości elementów. Nie tylko są estetyczne, ale i zazwyczaj wyposażone są w funkcje, które mają wpływ na zmniejszenie zużycia wody. Do najczęściej kupowanych zaliczyć można baterie wannowe marki Deante, Oras czy Groge. Widać, że są wybory te są świadome, bo Polacy stawiają coraz częściej na sprawdzone i dobre marki.

baterie wannowe

 Najchętniej kupowane nowoczesne baterie wannowe

Ciężko jest tak naprawdę wybrać z tak wielu modeli tylko trzy. Z całą pewnością, te które cieszyły się największym powodzeniem to:

  • Bateria wannowa ścienna Deante Hiacynt – Jest to model, który dostępny jest w relatywnie niskiej cenie. Został jednak wyposażony w szereg technologii, dzięki którym wypływająca woda jest napowietrzona i w rezultacie zużywamy jej mniej. Bateria Hiacynt posiada ruchomy aerator, który umożliwia odpowiednie ustawienie strumienia wody.
  • Bateria wannowa Grohe Eurosmart – model ten z całą pewnością należy do najpopularniejszych i to już od kilku sezonów. Marka Grohe znana jest na całym świecie z produktów najwyższej jakości. Bateria Eurosmart wyposażona jest w głowicę SilkMove. Dzięki niej obsługa baterii jest płynna i bezproblemowa przez wiele lat. Można w sposób niezwykle szybki ustawić odpowiednią temperaturę wody – ma to wpływ na zmniejszenie zużycia wody. Model Eurosmart pokryty jest specjalną powłoką StarLight. Dzięki niej bateria nawet po wielu latach użytkowania wygląda jak nowa.
  • Bateria wannowa ścienna Kohlman Experience Black – rok 2019 będzie należał nie tylko do baterii chromowanych, ale także i w innej kolorystyce. Przykładem jest bateria Kohlman w kolorze czarnym matowym, która cieszy się wciąż niesłabnącym zainteresowaniem. Bateria wyposażona została w ceramiczną głowicę i perlator.

 Tanie baterie wannowe, najchętniej kupowanej przez Polaków.

Rynek przepełniony jest bateriami wannowymi w różnych cenach. Widełki są spore, jednak nie zawsze te najdroższe modele są najlepszymi. Wielu producentów posiada w swoim asortymencie modele, które posiadają wszystkie niezbędne elementy a nie kosztują dużo. Do nich zaliczyć możemy przede wszystkim baterie wannowe polskich producentów.

  • Bateria wannowa Deante Alpinia – ten model można kupić już za 230 zł. Wyposażony jest w głowicę ceramiczną najwyższej jakości oraz perlator. Aerator umieszony na końcu wylewki odpowiedzialny jest za napowietrzenie wypływającej wody. Staje się ona perlista i przyjemna podczas kontaktu ze skórą.
  • Bateria wannowo – natryskowa Cersanit Amet – jest to model, który znajduje się w niskiej cenie. Jednocześnie jest to produkt wysokiej jakości. Posiada ceramiczną głowicę oraz perlator.

najlepszy ranking baterii baterii łazienkowych znajdziesz tutaj – https://www.lazienkiabc.pl/Artykuly/Ranking-baterii-Polecane-baterie-do-lazienki-2018-1830.html

Powiązane wpisy